Kariyer

TANAP İnsan Kaynakları kurumun misyon, vizyon ve temel değerlerine uygun olacak şekilde;

 • Alanında en yetkin çalışanları şirkete kazandırmak,
 • Doğru işe doğru insan stratejisini uygulamak,
 • Çalışanların başarılarının farkına vararak, çalışanları bu başarılara göre ödüllendirmek ve motivasyonlarını artırmak,
 • prensiplerine göre faaliyetlerini yürütmektedir.

  İnsan Kaynakları Politikası

  Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası; Avrupa ve Türkiye’ye doğal gaz arz güvenliği sağlamakla birlikte, Türkiye ve Avrupa pazarında çeşitliliği sağlayan, Avrupa gaz pazarındaki ülkeler ile ekonomik işbirliği yapıp, yatırımları hızlandıran ve gaz rekabetine olumlu katkıda bulunarak ekonomik işbirliğini güçlendiren, çalışana değer veren, değişime açık, bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır. Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, ilgili birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yöneliktir.

  Soru ve Başvurular için: kariyer@tanap.com

  İŞ BAŞVURUSU DOLANDIRICILIK DUYURUSU

  TANAP, e-mail ve diğer iletişim yolları ile sahte iş teklifleri yapıldığını belirlemiştir.

  Bu sahte teklifler potansiyel adaylardan; detaylı kimlik ve pasaport bilgileri ve başvuru ödemeleri gibi talimatlar içermektedir.

  TANAP iş başvurusu yapan adaylarından herhangi bir ödeme ve finansal bilgi talep etmemektedir.

  TANAP adına size gelen başvurularda veya TANAP’da çalışma vaadiyle tarafınıza yöneltilen finansal bilgilerinizin talebi, başvuru ödemeleri gibi talepleri lütfen dikkate almayınız ve kesinlikle bu bilgilerinizi paylaşmayınız.

  Lütfen bu tür iletişimlerin sahte olduğunu unutmayınız. Bu tarz iletişimler TANAP kaynaklı ve de TANAP’ın işe alım süreciyle ilişkili değildir.

  Bu tarz bir taleple karşı karşıya kaldığınızda dolandırıcılığı önlemek amacıyla lütfen aşağıdaki yazılanları göz önünde bulundurunuz:

  TANAP e-postalarının sonu her zaman tanap.com ile biter. TANAP farklı uzantılı başka kurumsal e-posta kullanmaz. tanap.com dışındaki uzantıları içeren e-posta adresleri gerçek değildir.

  TANAP web sitesi sayfası her zaman www.tanap.com ile başlar. Diğer formatlar gerçek değildir.

  İşe alım süresince TANAP tarafından, göçmenlik belgeleri, sigorta veya diğer amaçlar için herhangi bir ödeme talep edilmez.

  TANAP tarafından resmi bir iş görüşmesi yapılmadan herhangi bir iş teklifi yapılmaz.

  TANAP adına yukarıda belirttiğimizden farklı uzantılı e-posta almanız halinde kariyer@tanap.com adresine bildirmenizi rica ederiz.

  TANAP’ta görev almak istiyorsanız özgeçmişinizi kariyer@tanap.com adresine gönderebilirsiniz.