PAYDAŞ KATILIMI (ŞİKAYET/TALEP)
TANAP Doğalgaz İletim A.Ş, projenin her aşamasında halkın ve diğer tüm paydaşların projeye katılımını önemsemekte ve bu nedenle projenin tüm safhalarına paydaşların katılımını en önemli unsur olarak görmektedir.
 
TANAP tüm paydaşlarıyla yapıcı ilişkiler oluşturabilmek ve Sürdürebilmek amacıyla paydaş ilişkileri konusunda stratejik ve yapılandırılmış bir yaklaşım benimsemiştir. TANAP tarafından paydaşlarla nasıl bir etkileşim içinde bulunulacağını ayrıntılarıyla açıklayan bir Paydaş Katılım Planı geliştirilmiştir. Paydaşlara yönelik tüm çalışmalar bu plan referans alınarak yürütülmektedir.
 
TANAP Projesi, projeden etkilenen kişiler ve diğer paydaşlarıyla etkin ve şeffaf ilişkiler kurmak maksadıyla, projeden etkilenen toplulukların ve bireylerin kaygılarını, şikâyet ve sıkıntılarını iletebilecekleri ve taraflarca karşılıklı olarak kabul edilebilir bir Şikayet Yönetimi Prosedürü oluşturmuştur.

Şikayet yönetiminin temel adımları aşağıdaki gibidir:

  • Tüm şikayetler 2 iş günü içinde kayıt altına alınarak sisteme eklenir.
  • Sisteme eklenen şikayetler 10 iş günü içerisinde uzmanlar tarafından değerlendirilir ve gerekli araştırmaları gerçekleştirilir.
  • 30 iş günü içinde şikayet çözüme ulaştırılarak şikayette bulunan kişiye cevap verilir. Projeye sabit hatlardan ücretsiz aranabilecek hattan (800 314 11 22) ulaşabilir.
Devamı

Tüm şikayet ve talepleriniz için e-mail: sikayet@tanap.com