ONAYLI TEDARİKÇİ OLMAK İÇİN BAŞVURU

  TANAP SİSTEMİ’NİN OPERASYON DÖNEMİ İÇİN MÜHENDİSLİK & DANIŞMANLIK HİZMETLERİNE İLİŞKİN ONAYLI YÜKLENİCİ OLMAK İÇİN BAŞVURU

   

  TANAP DOĞALGAZ İLETİM A.Ş. (“TANAP”), TANAP’a onaylı tedarikçi olmak isteyen firmaların iş yeterliliği ve deneyimi uyarınca başvuru yapma fırsatları olduğunu memnuniyetle bildirmektedir.

   

  Bu bağlamda, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerine ilişkin olarak TANAP’a onaylı tedarikçi olmak isteyen firmalar (“Başvuru Sahipleri”) aşağıda verilen bağlantıdan indirilebilecek olan soru formunu (“Soru Formu”) doldurması ve gerektiği gibi destekleyici belgeleri içerecek şekilde başvurularını “TANAP Sistemi’nin Operasyon Dönemi için Mühendislik & Müşavirlik Hizmetleri için Soru Formu Sunumu” başlığı ile engconsopr@tanap.com e-posta adresine elektronik posta üzerinden gönderebilirler.

   

  Ayrıca, TANAP tarafından kendi münhasır takdirine istinaden 2021 yılı içinde ilan edilebilecek olan TANAP Sistemi’nin Operasyon Dönemi için Mühendislik & Müşavirlik Hizmetleri İhalesi’ne davet kapsamında değerlendirilmek isteyen Başvuru Sahiplerinin, yukarıda detaylandırıldığı gibi 23 Eylül 2021 saat 18.00 (Ankara yerel saati)’de veya öncesinde başvurularını yapmaları gerekmektedir.

   

  Yukarıdakilere bakılmaksızın, Soru Formu’na ilişkin açıklıma talep eden bir Başvuru Sahibi, engconsopr@tanap.com e-posta adresine göndereceği elektronik posta üzerinden TANAP ile iletişim kuracaktır.

   

  Soru Formu: İndirmek için tıklayın