TANAP’LI ÇOCUKLAR, EN GÜZEL RESİMLERİNİ 23 NİSAN İÇİN ÇİZDİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla TANAP çalışanlarının çocuklarının katılımıyla düzenlenen “TANAP’ın Renkleri” Resim Yarışması kapsamındaki resimler Armada AVM Çocuk Müzesi’nde sergilendi.

Azerbaycan doğal gazını Türkiye üzerinden Avrupa’ya aktaracak Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çalışanlarının çocuklarının katılımıyla “TANAP’ın Renkleri” Resim Yarışması düzenledi.

Çocukların en güzel hayallerinin yansıdığı tablolar, TANAP Genel Müdürü Saltuk Düzyol’un katılımıyla 18 Nisan 2014 tarihinde Ankara’daki Armada AVM Çocuk Müzesi’nde sergilendi. ‘TANAP’ın Renkleri’ sergisinde 30 çocuğun 54 resmi, 18-22 Nisan tarihleri arasında sergilenmeye devam edecek.


Müze gezisinin ardından ödül töreni gerçekleştirildi

TANAP’ın Renkleri Resim Yarışması kapsamında çocuklar, ilk önce Ankara Çocuk Müzesi bünyesindeki Bilim Müzesi’ni gezdiler. Yaklaşık bir saat boyunca rehber eşliğinde keyifli ve öğretici vakit geçiren çocuklar, daha sonra ödül töreni için aileleriyle bir araya geldiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlik kapsamında TANAP çalışanlarına ve çocuklarına hitap eden TANAP Genel Müdürü Saltuk DÜZYOL, öncelikle Bayramın asıl sahibi olan küçükleri tebrik etti. Konuşmasında Dostoyevski’nin “Çocuk, dünyanın en büyük mutluluğudur.” ve Oscar Wilde’in “Çocukları iyi yapmanın yolu, onları sevindirmektir.” sözlerini hatırlatan Düzyol, ardından ‘TANAP’ın Renkleri’ temalı resim yarışmasına katılım sağlayan tüm küçük yarışmacıları birinci ilan etti ve kendilerini tek tek sahneye davet ederek başarı belgelerini ve hediyelerini dağıttı.
 

Yarışmaya katılan tüm çocuklar, sertifikalarını ve hediyelerini aldıktan sonra aile fotoğrafı çektirdiler.

 

TANAP Kurumsal İletişim Departmanı  

0312 999 11 11

[email protected]

 

Manifesto:

Zuhal Gürdamar / [email protected]

Ozan Öcal / [email protected]

Göze Kolunan / [email protected]

Muzaffer Ergun / [email protected]

Gökhan Çamkıran / [email protected]